Auto professionaalne värvimine

See on kunst, mis vajab õigete kätega kunstniku !

Kontakt

Auto kvaliteetne värvimine.
Meie põhitegevus on auto värvimine.

Kere värvimine tähendab tervet rida toiminguid, mida on vaja teha, et saavutada õiget tehase viimistlust. Sealhulgas pinnasekihid, täiteaine, värvi-ja lakijäätmed.

Me kasutame Euroopa ühe parima kaamera PRESTIGE firma NOVA Verta International S.p.a.

 

Pakume ka auto kohaliku värvimist. Remondi tagajärjeks me värvime ainult mingi kere osa- ukse tiibad, põrkeraua ja muud.

Esmapilgul võib tunduda, et auto värvimine on 5 minutine töö ning ei nõua palju vaeva ja oskusi. Kuid selline vaade on ekslik, sest sõiduk tuleb värvida siledalt, veatult ning kvaliteetselt, mis on paljudele meis võimatu.

Oma maalimis oskuseid auto värvimises me ei soovita teile proovida, kuna vastasel juhul te võite teha tõsiseid vigu, mida edaspidi on raske parandada isegi tarkadele võluritele.

 

Hind sisaldab käibemaksu:
Detaili värvimise hind - 42 € tund. Abimaterjalid - 50 € per 1m².
Erinevad tööd - 25 € tund
.

* Vana detaili värvimise hind. Uue detaili värvimine mõlemalt poolt, terve mahavõtmisega/kokkupanekuga +33%

Kere detailide rekonstrueerimine kasutades sirgendamise seadet.

  • Tööriistad kere sirgendamiseks.

    Me kasutame uusimaid tehnoloogiaid, nimelt tööriista nimega Spotter (inglise keelest spot- punkt), selle abil on võimalik saavutada kvaliteetsemat kere sirgendamist, ilma sisemiste detailide lammutamist.

 

 


  • Spotter - on üks parimaid mõlgide kõrvaldamiste võimalus.


    Suurim autoteeninduste tööst on mõlgide kõrvaldamine tiibadel, ustel, kappotil ja ukse lävel. Spotteri kasutamine oluliselt vähendab aega ja kulusid.

Meie seaded.

Korek varud- need on varud, mida paigaldatakse põrandasse. Nende eesmärk on muuta sõiduki kere geomeetria. Süsteemi kuuluvad Koreki raamid, Power Lok STOIKI (auto kinnitamiseks), vektor sirgendid ja muud aksessuaarid redigeerimiseks ja fikseerimiseks.

.
Lehe algusse